Projectontwikkelaar met een stevige vastgoedervaring.

Smarthome is als projectontwikkelaar een ambitieuze en ervaren speler op de residentiële vastgoedmarkt. Ons team kan daardoor zeer hands-on en dynamisch werken en is gedreven om de uitdagingen van de toekomstige woonmarkt aan te gaan.

Ons team creëert innovatieve woonconcepten voor jong en ouder op slimme locaties.
Smarthome team
Solide

Solide

Smarthome is een betrouwbare partner waar u kan op rekenen.
Eigen verkoopsafdeling

Eigen verkoopafdeling

Wij staan u persoonlijk te woord in verband met verkoop van en vragen over onze projecten.
Slimme locaties

Slimme locaties

Projecten op ideale plaatsen.
Op maat van de klant

Op maat van de klant

We houden rekening met de wensen van de klant.
team
Neil Uyttersprot

Neil Uyttersprot

CEO
neil@smarthome.be
0475 89 50 36
Bo Wouters

Bo Wouters

Klantenadviseur
bo@smarthome.be
0475 75 28 52
Bram Van Praet

Bram Van Praet

Aankoop & ontwikkeling
bram@smarthome.be
0476 36 09 98
Caroline Verhaeren

Caroline Verhaeren

Verkoop & marketing
caroline@smarthome.be
0498 92 27 77
Céline Verhaeren

Céline Verhaeren

Verkoop & marketing
celine@smarthome.be
0490 44 41 96
Jonathan

Jonathan Bruyninckx

Verkoop & marketing
jonathan@smarthome.be
0476 55 49 28
Karel De Wilde

Karel De Wilde

Technisch directeur
karel@smarthome.be
0485 46 04 82
Peter Van den Brande

Peter Van den Brande

Projectleider
peter@smarthome.be
0479 09 15 15
Ward Van Schepdael

Ward Van Schepdael

Projectleider
ward@smarthome.be
0476 61 79 33

15 jaar ervaring in projectontwikkeling

De leden van het managementteam kunnen elk bogen op meer dan 15 jaar ervaring in de ontwikkeling en bouw van vastgoed. Samen met haar hoofdaandeelhouder, CMG Invest, schrijft Smarthome aan een groeiverhaal met als doel uit te groeien tot een lokaal verankerde, middelgrote projectontwikkelaar.
Smarthome team
Smarthome team

CMG Invest

CMG Invest is een familiale holding, gecontroleerd door Christian Verhaeren, die ongeveer 30 miljoen euro, verdeeld over private aandelen, vastgoed en liquide middelen, beheert. De belangrijkste participaties van CMG Invest zijn Viabuild (wegenis, riolerings-, afbraak- en grondwerken), AZR (recyclage van restfracties van afvalstromen) en Smarthome.
Franklin Rooseveltlaan 70
1800 Vilvoorde
02 253 66 76

Ondernemingsnummer: 540.772.525
BTW: BE 0540.772.525

Blijf op de hoogte

© Smarthome 2024

Made by Hummingbirds

Découvrez la valeur du terrain de votre projet.

Venez nous consulter pour une consultation sans engagement.

Download de brochure

Download de brochure

Download de brochure

Kom langs voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

Nieuwbouwproject Monile

Download de brochure

Ontdek de waarde van jouw projectgrond.